Naposledy zodpovedané samosprávou, Vyriešené podnety, Štúrova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Štúrova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Štúrova
29. decembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0