Rajecká cesta-zvislá značka-vyblednutá (I/64)

Zodpovednosť za riešenie: Rajecké Teplice

Vyriešený

Vyblednutá značka Daj prednosť. Podľa CDB všetky cesty v správe SSC.

22. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Váš podnet bol zaslaný na IVSC SSC Žilina na riešenie.

Ing. Miroslav Mikula, prednosta MsÚ
23. apríl 2022

Matúš

vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania