Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nevyužitá plocha (pre detské ihrisko)

Zodpovednosť za riešenie: Rajecké Teplice

Vyriešený

Zaslal: Pavol Červený, 18. novembra 2014

Deti na ulici 30.Apríla v Rajeckých Tepliciach sú ohrozované autami prichádzajúcimi z hlavnej cesty. Podvečer sa musia hrať v reflexných vestách. Nebolo by možné využiť miesto (foto) na začiatku ulice? Pomohla by aj od cesty oddelená, vyasfaltovaná plocha, prípadne preliezky.

Vopred ďakujem za odpoveď.

19. november 2014

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.Zistíme, komu táto plocha patrí. A pokúsime sa túto problematiku riešiť, ale pravdepodobne až na jar 2015

Ing.Masaryk
03. marec 2015

Pavol Červený

Dobrý deň,
jar je už za dverami. Podarilo sa Vám zistiť komu patrí plocha? Bude možné postaviť ihrisko?
08. apríl 2015

Anna Dubcova

Ihrisko by bolo krásne.Zatiaľ tam chodia vykonávať veľkú potrebu psy!!!Návštevníci zo Zeleného domu tam pravidelne venčia psy a nezbierajú po nich výkaly!!!!
26. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Vlastník pozemku nesúhlasí s jeho využitím na uvedený alebo podobný účel a ani s jeho prenájmom na iný verejný účel.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.