Autoservis na ulici Osloboditeľov - parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: Rajecké Teplice

Neriešený
meno
Juraj 09. mája 2017

Na ulici Osloboditelov si obyvatelia domu číslo 51 zriadili autoservis spolu s vrakoviskom, nejde ani tak len o zrejmé prevádzkovanie autoservisu bez povolení ale aj o blokovanie už tak úzkej cesty ich zaparkovanými vrakmi. Naviac vždy keď idem okolo musím dávať pozor či pán "mechanik" neleží niekde pod autom aby som mu neprešiel cez nohu, ruku a pod.

01. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Na základe tohoto podnetu vykonáva mestská polícia na danom mieste na ul. Osloboditeľov zvýšenú hliadkovaciu činnosť (odo dňa podania podnetu priebežne) a taktiež sa uskutočnil rozhovor s p. Majerčíkom.
Zatiaľ nebolo zistené, že by svojou činnosťou blokoval miestnu komunikáciu, ohrozoval seba alebo ostatných účastníkov dopravy, alebo prevádzkoval autoservis. Sám takúto činnosť popiera a k väčšiemu počtu vozidiel v okolí sa vyjadril, že dováža ojazdené motorové vozidlá, dočasne ich parkuje na svojich pozemkoch a následne ich predáva.
Z dôvodu nepresných údajov dodatočne preveríme pozemok medzi komunikáciou a Rajčankou, ktorý považuje za svoje vlastníctvo.
Situáciu budeme aj naďalej sledovať a v prípade potreby aj riešiť.

Ing. Miroslav Mikula, prednosta MsÚ
03. jún 2017

Alena

Pozemok pri Rajčanke patrí p. Majerčíkovi?
06. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Ako uvádzame v predchádzajúcej odpovedi "...dodatočne preveríme pozemok medzi komunikáciou a Rajčankou, ktorý považuje za svoje vlastníctvo". Z napísaného je zrejmé, že momentálne nedisponujeme dokladmi, ktoré by vyvrátili tvrdenie p. Majerčíka.

Ing. Miroslav Mikula, prednosta MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.