Zátočná-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Rajecké Teplice

V riešení
meno
Ľubica 21. júna 2019

Prosím o opravu vstupu na mostný objekt z ulice Zátočna. Vstup je rozbitý,deravý. Mamičky s detskými kočíkmi tam majú problém vyjsť.To je tak na vyvrtnutie nohy starších občanov. Zábradlie (stĺpiky, viď foto) na mostnej lávke je skorodované. Ďakujem za skoré vyriešenie.

26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Vážená pani Gelatíková.
Oprava mostného objektu bude zaradená do plánu opráv oddelenia technických služieb mesta a zrealizovaná v priebehu tohto roka.


Ing. Miroslav Mikula, prednosta MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania