Školská-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Rajecké Teplice

Vyriešený

Dobrý deň prajem. Chcela by som nahlásiť poškodenú šmýkalku na ihrisku v blízkosti MsÚ (za Vilou Milicou). Šmýkalka je prasknutá v spodnej časti, deti sa môžu na tom ľahko zraniť, porezať a pod.

21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Poškodenie bolo zaznamenané aj zamestnancami mesta, nový náhradný diel je objednaný.
Kto? MsÚ, oddelenie technických služieb
Kedy? závisí od dodania náhradného dielu, predpoklad max. do 1 mesiaca

Ing. Miroslav Mikula, prednosta MsÚ
17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Náhradné diely boli dodané a boli už aj nainštalované. Závada odstránená.

Ing. Miroslav Mikula, prednosta MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania