Riečna-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Rajecké Teplice

Neriešený

Dobrý deň, chcel by som poukázať na preplnené zberné kontajnery na sklo a plechovice resp. tetrapaky. Nejedná sa o ojedinelú situaciu, ale tento stav už pretrváva niekoľko mesiacov. Riešením by možno bolo navýšiť počet kontajnerov alebo porozmýšlať nad inštaláciou polopodzemných, prípadne podzemných kontajnerov, čo by prispelo i k čistote v ich bezprostrednom okolí.

06. júl 2020

Jakub Kostolný

Problém stále pretrváva (06.07.2020).
07. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.