Zlomený strom na chodníku k novostavbám na ulici Repno

Zodpovednosť za riešenie: Rimavská Baňa

Vyriešený

Zaslal: Martin Burgr, 24. augusta 2015

Zlomený strom na chodníku k novostavbám na ulici Repno

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

24. august 2015 Odpoveď

Zlomený strom je odprataný.

Elena Polóniová, starostka, Obec Rimavská Baňa

Diskusia

Žiadne komentáre

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.