Nesvieti svetlo na našej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Rimavská Baňa

Vyriešený

Zaslal: Zuzana, 12. októbra 2016

na našej ulici (za školou) nesvieti svetlo na lampe

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

13. október 2016 Odpoveď

Dobrý večer, ďakujeme za podnet, opravár príde len v priebehu budúceho týždňa.

Mgr. Elena Polóniová, starostka obce

20. október 2016 Odpoveď

Závada je odstránená

Mgr. Elena Polóniová, starostka obce

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.