Fľaková-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Rimavská Baňa

Vyriešený
meno
anna 18. novembra 2019

dobrí deň. Páni dobrovolný požiarníci a p. starostka a páni poslanci je pekné ked sa organyzuju akcie, suťaže, ale ešte krajšie je si po sebe aj poupratovať, myslím že tieto koberce a betonové kvádre su alebo boli obecný majetom a takto sa s nimi nakladá! ako keby ste ich už nikdy do buducna nepotrebovali. necháte ich tam zhniť... od požiarnej suťaže 5 oktobra 2019 už nejaký ten čas ubehol. je hamba aj obce zanechať a nepopratať ten svinčík, naviše z tých kobercou trčia velké a nebezpečné klince, deti tam často pobehuju, jasné iba dovtedy kým sa nestane nejaký úraz, kto bude potom za to zotpovedný??? ďakujem pekne za vypočutie mojích obáv o naše deti pred hrdzavými klincami.

18. november 2019

Elena Polóniová

Dobrý deň, verejné priestranstvo bude vyčistené členmi dobrovoľného hasičského zboru, ktorý bol organizátorom Vami spomínanej akcie, Spomienkového pohára za zosnulých členov nášho hasičského zboru. Materiál, ktorý je na futbalovom ihrisku je majetkom jednotlivých členov. Nie je obecným majetkom. Ďakujeme za upozornenie, budeme Vás informovať o vyčistení verejného priestranstva. Polóniová
19. november 2019

Peter Rapčan

Dobrý deň,, chcem sa Vám poďakovať za nahlásenie, chcem len podotknúť ,že obec nás pred Vami na to už upozornila, a obec za to nemôže,,je to náš ,,neporiadok a bordel ako ste písali,,mi si ho v blízkom čase odstránime,, nakoľko počasie nám to v tomto čase neumožnilo a koberce nám každý deň už pár týždňov od súťaži zmokli,, a nemáme ich bohužiaľ kde presušiť!!! netreba hneď všetko zlé hádzať na obec, starostku a poslancov,, práve, že oni sú tu tý, ktorý hlavne vo svojom osobnom voľne a na úkor rodiny a času venujú svoj čas obci a snažia sa aby to tu fungovalo a zveľaďovalo sa,, sme radi, že si všímate takéto veci, ale budeme naďalej radi, keď si budete ako občania všímať a samozrejme nahlasovať takéto udalosti,, a nielen tie záporne , ale poprosím aj tie KLADNÉ udalosti, a verím, že sa na nasledujúcich spoločných akciách a udalostiach stretneme a budete nám prínosom a pomocou pri organizovaní , alebo pri osobitnej pomocí obci ,, pretože takéto akcie a udalosti neorgan,,i,,zujeme pre seba, ale pre Vás občanov, nakoľko si občanov ctime a vážime, a robíme to pre Vás a veľa krát aj na úkor záporných ohlasov.. a každý z nás môže niečim priložiť ruku k nášmu spoločnému dielu aby sa nám tu spoločne žilo prijemne ...a niekedy sa na niečo pozabudne a nestihne,,ako v takomto prípade. S pozdravom veliteľ DHZ Rapčan.
20. november 2019

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bol vyriešený. Členovia dobrovoľného hasičského zboru upratali všetko, čo na futbalovom ihrisku zostalo po súťaži.

Mgr. Elena Polóniová, starostka obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.