SNP-nepriechodný vstup/vjazd na Rybársku ulicu

Zodpovednosť za riešenie: Rozhanovce

Uzavretý

Dobrý deň.

Opakovane sa stáva, že sa znepriechodňuje vstup na Rybársku ulicu alebo je znemožnený výhľad pri východe/ vstupe na ulicu. Je to z dvôvodu dosť nešťastne umiestnenej rampy na výklad tovaru, na základe čoho často ulicu blokujú nákladné auta.
Spoločnosť agro milk sa od tohto problému dištancuje na margo sťažnosti. Nerozumiem, ako mohlo Milk Agro dostať vôbec povolenie na umiestnenie tejto rampy v ulici, rovnako aj na jej rozmeru a celkový prístup.
Verím, že dostanem aspoň rozumné vysvetlenie. To, že tam predajňa iný prístup nemá ...tal na to sa malo myslieť pri jej prestavbe a udeľovaní stavebného povolenia.

30. september 2020

Odpoveď samosprávy

zdravim, pri procese schvalovania sa stavebny urad na SOU Beniakovce riadil vsetkymi regulativmi a zakonmi. Predpokladame teda ze stavebnik ich uradu predlozil a ten ich zda sa vyhodnotil kladne. Vzhladom na tuto skutocnost sa mozete podnetom obratit jedine na s SOU Beniakovce. Uvedenu problematiku sa snazime riesit zokruhovanim Rybarskej ulice ked ze miestne pomery nemoznuju rozsirenie cesty. Zial uz prebieha proti tomuto zameru peticia tak ze neviem ako napokon budeme postupovat. Cakame na predlozenie peticnych harkov.

Adamcik, zastupca starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania