Lesná-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Rozhanovce

Vyriešený

Posypový materiál nie je odprataný

19. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Čistenie ciest bude prebiehať priebežne po sviatkoch.
Kto? Technické služby obce
Kedy? 30.4.2019

Obecný úrad
11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Podla informacie starostu na poslednom zastupitelstve bol posyp odstraneny, po dnesnej vizualnej kontrole hodnotim prace ako nedostatocne a posyp dame pozametat obecnym robotnikom po tom co skoncia s cistenim zlabu na Jarnej. Technicky stav cesty je samozrejme v zlom stave, preto sme poziadali SPF o prevedenie pozemku pod cestou na obec po com bude mozne realizovat opravu vozovky a odvodnenia z obecnych prostriedkov.
Kto? Obecni robotnici
Kedy? 30.7.2019

Adamcik, zastupca starostu
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobry den, v tychto dnoch boli ukoncene prace na cisteni cesty.

Adamcik, zastupca starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.