Jarná-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Rozhanovce

Uzavretý

Cez ten strom ide káble vidno to aj na fotke. Netrebalo by to odrezať?

07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobry den, doslo k prerozdeleniu zodpovednosti za nahlasene podnety. Na zaklade Vasho podnetu sme kontaktovali spravcu siete aby si svoje vedenie skontroloval vzhladom na alarmujuci stav. Zial skusenosti so spravou su take, ze si ich riesia az ked sa stane porucha. Obec toto orezanie stromov vykonat nemoze pretoze stromy su na pozemkoch sukromnych vlastnikov.

Adamcik, zastupca starostu
26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Po opatovnej ziadosti na VSD sme obdrzali odpoved, ze tuto lokalitu budu orezavat v najblizsich dnoch, musia, ale naplanovat vypnutie distribucie elektriny z dovodu bezpecnosti pri praci.
Kto? VSD
Kedy? mesiac

Adamcik, zastupca starostu
09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

VSD po opakovanom podnete zrejme nevidia problem ani po 10 mesiacoch, podnet preto uzatvarame

Matus Adamcik, zastupca starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.