1. mája-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Slavomir Vangor 16. septembra 2019

Dobry den,
viem ze novy most (smer Kosice Olsany) nespravuje obec ale nebolo by mozne kontaktovat spravcu a poziadat o vycistenie krajnic od nanosov piesku ? Na chodcov a cyklistov sa nemyslelo a momentalne sa uz neda vyuzit ani krajnica.
Taktiez by som sa chcel informaovat, ci uz niekto reklamoval spadnutu cestu (priehlbinu), ktora sa vytvorila asi mesiac po otvoreni mosta. Skonci zarucna doba a nam zase zostane rozbita cesta.

Dakujem.

S pozdravom,
Slavo

22. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme preposlali 19.9. na Správu ciest Košického samosprávneho kraja.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.