Robotnícka-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Rozhanovce

V riešení

Chýbajúci chodník na konci Robotníckej ulice smerom na Kecerovce ku Kvetnej ulici. Na ulici bývajú aj deti, s ktorými je prechod cez ostrú zákrutu veľmi nebezpečný.

04. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobry vecer, chodnik k novej lokalite Kvetna je naprojketovany s vykazom vymer. Zial vzhladom na terajsiu situaciu s pandemiou nie je jasne ktore obecne zamery sa napokon budu realizovat. Novy plan a plnenie rozpoctu bude zname po skonceni mimoriadneho stavu. Viacero prjekto preto bude musiet pockat.
Kto? Obec
Kedy? 2021

Matus Adamcik, zastupca starostu
04. apríl 2020

Miroslava Perehanec

Ďakujem za promptnú odpoveď.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.