Komenského-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Sabinov

Vyriešený

Na pieskovisku nebezpečne trčia šruby, keďže drevo je už rozpadnuté. Dnes sa tam natiahli dve deti na tom. Bolo by môžme drevený obklad na ihrisku obnoviť ? Ďakujem

14. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet
Kto? pracovníci MObS, pracovníci VPS
Kedy? priebežne

Ing. Viliam Palenčár, vedúci OKS
28. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v posledných dvoch týždňoch prebehli hlavné ročné prehliadky detských ihrísk v Sabinove.
Pod všetky šmýkačky budú v priebehu mesiaca jún inštalované dopadové gumy. Najkritickejšie ihriská budú vyriešené do 2 týždňov. Taktiež bude riešená výmena dosiek na pieskoviskách a návozy kamienkov pod hojdačky.
Kto? Verejnoprospešné služby Sabinov
Kedy? do 1 mesiaca

Martin Judičák, prednosta MsÚ
18. jún 2021

Juraj Brilla

Komenského-detské ihrisko-potrebná údržba

Zúfalo potrebná údržba detského ihriska na Komenského ulici.
Ďakujem
18. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
07. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, akýkoľvek podnet týkajúci sa detských ihrísk, môžete oznamovať buď na Odkaze pre starostu alebo telefonicky na 051/4880417 alebo na msu@sabinov.sk
Všetky podnety sú riešené vizuálnou kontrolou a zadaním objednávky na opravu. V prípade, že je používanie prvku nebezpečné, zabezpečí sa jeho nepoužívanie. Mnoho poškodení bolo zistených v rámci hlavnej ročnej kontroly a sú v procese vybavenia. Vzhľadom na množstvo ihrísk v meste a rozsah poškodení je však doba odstránenia dlhšia
Kto? Oddenie komunálnych služieb
Kedy? 3. štvrtrok

Matin Judičák
21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Pracovníci VPS vymenili dosky
Kto? VPS Sabinov
Kedy? 21.7.2021

Ing. Viliam Palenčár, vedúci OKS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania