Jakubovanská-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Sabinov

Vyriešený
meno
Lucia Gállová 28. júna 2021

Chcem upozornit na zly stav zjazdu na kociare schodiska medzi vchodmi Presovskej 20 a Puskinovej 1.
Schodisko je opravene dobre, dlazba drzi, ale na zjazdových pruhoch pre kociky a voziky je povylamovany beton.
Prosim, zaradte si toto do planu oprav. Cim skor.
Dakujem.

30. jún 2021

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Pani Gallova, ked pozerám tie vaše príspevky ..... tak sa zamýšľam v akom svete žijete.... a ešte ten ROZKAZOVACNY TÓN ......
30. jún 2021

Lucia Gállová

Pan Brzęczyszczykiewicz, zijem vo svete v ktorom verim, ze ludia dokazu byt k sebe mili a dokazu byt zodpovedni k svojmu okoliu. Preto som sa rozhodla pouzivat tento nastroj na komunikaciu s mestom ohladom veci, ktore nefunguju. Aby doslo k naprave a fungovali dobre.
Ospravedlnujem sa, ak sa vam zda ze to bolo rozkazovacne. Vzdy sa snazim poprosit a podakovat. Nezvyknem sa veľmi rozpisovat, snazim sa jasne a strucne dat najavo, kde je problem. Niekedy to mozno tak preto vyzneje, ale nie je to zamer.
14. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Rampa bola opravená dňa 20.07.2021.

Ing. Peter ONDREJ, referent oddelenia výstavby

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.