Gen. Svobodu-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Sabinov

Vyriešený
meno
Dominik 22. novembra 2023

Poškodená dopravná značka.

24. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe podnetu sa to pokúsime vyčistiť.

Ing. Peter Ondrej
05. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mesto Sabinov značku podľa možnosti vyčistilo.

Ing. Peter Ondrej

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.