Kvetná-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Sabinov

Vyriešený
meno
Miroslav Dragoň 23. novembra 2023

Vytekajuca a namrzajuca voda na ceste.
Zarastený a nevycisteny dažďovy zberač popri ceste.

24. november 2023

Miroslav Dragoň

Opravujem je to Kvetná ulica
24. november 2023

Odkaz pre starostu

Podnet bol upravený na základe požiadavky zadávateľa.

Admin OpS
24. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyčistenie cestného rigolu na ul. Kvetnej, Orkucany je objednané u stavebnej firmy s termínov realizácie do 15.12.2023. Zarastená krajnica sa začisti a prehlbí, zemina sa odvezie na skládku. O ukončení stavebných prác Vás budeme informovať.

Ing. Peter Ondrej
02. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 28.11. 2023 sa prehĺbila a vyčistila krajnica na ul. Kvetnej, vyčisteným a prehĺbeným rigolom dažďová voda odteká do potoka.

Ing. Peter Ondrej
02. december 2023

Rasťo

Ďakujeme
04. december 2023

Miroslav Dragoň

Ďakujem za rýchle riešenie problému.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania