Moyzesova-chodník-neodhrnutý

Zodpovednosť za riešenie: Sabinov

Vyriešený
meno
Peter Sokolský 01. decembra 2023

Prosím o zabezpečenie odhŕňania snehu na chodníkoch na oboch stranách ulice Moyzesovej - lokalita popisných čísel domov 30 - 11. V zimnom období sa stáva pravidlom, po napadnutí snehu, že malý odhŕňač snehu prejde po "hornej" časti chodníka pri ceste, pri domoch s popisnými číslami domov 30,28,26, 24,22,20,18,16,15 (slnečná strana, kde v priebehu dňa dochádza pri slnečnom žiarení k postupnému roztápaniu snehu), avšak chodník pri ceste pri domoch s popisnými číslami 29, 27, 25,23,21,19,17,15,13,11 (kde slnko v priebehu dňa nemá šancu spôsobiť pozvoľné roztápanie snehu) ostane nedotknutý - odhŕňač snehu po ňom nikdy neprejde.
Prosím o pochopenie a zabezpečenie odhŕňania snehu na oboch chodníkoch nachádzajúcich sa pri rodinných domoch s popisnými číslami 30, ..., 11 na Moyzesovej ulici.

03. december 2023

Tomas

Aspon tam vidite odhrnac, na niektorych uliciach odhrnac ani nevidno. Mam pocit ze rok od roka je to horsie a horsie.
04. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Tomáš,

na ktorej ulici neregistrujete techniku zimnej údržby? Vozidla máme vybavené GPS modulmi, preto túto informáciu vieme preveriť.

S pozdravom

Martin Judičák, prednosta úradu
05. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň p. Sokolský, chodník na Moyzesovej ulici je aktuálne odhrnutý, ošetrenie posypovým materiálom zabezpečí firma VPS s.r.o., s ktorou má mesto zmluvu na zimnú údržbu ciesť a chodníkov.

S pozdravom

Mgr. Vladimír Chiškár, OKS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania