Prepadnutý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 06. septembra 2011

Prepadnutý chodník na ulici Budovateľská. Keď prší, tak je potreba si obuť gumáky!

01. december 2011

Róbert Andráši

Toto už je vyriešené, nie? Bola aj pochvala od obyvateľov Šale na www.sala.sk, že opravili chodník na Budovateľskej. Môžeš to prosím preveriť na meste, či to je opravené, alebo tam mám skočiť sa pozrieť a dám vedieť?
01. december 2011

Anonymný užívateľ

Ahoj Robert, snad najlepsie je pridat aktualizaciu. Menim status tak, aby si k podnetu mohol pridat fotku. Vdaka za overenie.
06. december 2011

Anonymný užívateľ

Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania