Go Trabi Go

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 12. decembra 2011

Na prechádzke po Šali som stretol tento úchvatný Trabant, tak vám ho sem posielam. Všimnite si, ako je pekne upravený. Majiteľka mu tú ofinku dokonca vraj zastriháva. Chcel by som oceniť takúto podporu umenia mestom Šaľa, je naozaj očarujúci, ale poprosil by som trocha ho presunúť, pretože v tej medzierke medzi ním a plotom sa nedá prejsť ani na bicykli a už tobôž nie s kočíkom alebo na vozíku. Posielam ho sem pre zaneprázdnených zamestnancov mestského úradu a Mestskej Polície v Šali, aby sa sa ním aj oni mohli pokochať pri ich náročnej práci, pri ktorej zaiste nemajú čas sa len tak prechádzať po meste.
Aby som nezabudol, podľa okoloidúcich tam ten Tabant takto stojí už "aj vyše desať rokov".

Ak by ste nevedeli čo s tým, posielam vám niekoľko tipov:

VZN č.14 "O státí a státí vozidiel na parkoviskách, odťahovaní vozidiel a odstraňovaní opustených vozidiel, zákon č. 223/2001 Z.z. o odpadoch
a niekoľko ďalších tipov je pri mojom podnete "Traja veteráni".

12. december 2011

Peter Polcak

Juuuuuuuuuuu :D Salaaaaaa
12. december 2011

Kain

Len pozor nech si to pani policajti nevysvetlia po svojom a nedaju mu papucu...
12. december 2011

Michal Hollý

Bývam taktiež v SA, podobný problém sme riešili s kradnutým autom na parkovisku pri ulici Mostová, ktoré malo špz-tku myslím zo zahraničia. Po rozhovore s Mestskými policajtmi sme sa dozvedeli, že majiteľ si musí zaobstarať odvoz auta na vlastné náklady a ked'že po nom nebolo ani chýru ani slychu (zrejme zlyhali Rumunské orgány), tak auto tam stálo dokým ho nerozkradli.

Chcel by som sa ale spýtať: "Majiteľka" toho auta spomínaná v texte, je naozaj jeho majiteľka? Pokiaľ áno, tak to je riadny prúser pre našich, inak veľmi dobrých, mestských policajtov.
12. december 2011

Adrika

ten trabant tam stoji už fakt dlho, ale podľa mňa nikomu nezavadzia, majiteľka ho má odparkovaný pred svojím domom, v tichej ulici, kde sa dá s kočíkom chodiť aj po ceste a cyklisti nemajú na chodníku čo hľadať. a náhodou to vyzerá celkom fajn..
16. december 2011

Misojogi

ked to ma pre SVOJIM domom
tak to by som neriesil
zas netreba buzerovat ludi
16. december 2011

Anonymný užívateľ

Aj keď má niekto auto pred svojim domom zaparkované na chodníku, tak stojí na chodníku, ktorý je aj MôJ. Je to verejný majetok, vrátane pásu zelene medzi chodníkom a cestou. Vďaka ľuďom s podobnými názormi, ako prvý a predchádzajúci a vďaka nečinnosti mesta a mestskej polície sa z chodníkov stávajú parkoviská a zo zelene rozryté zablatené plochy.
06. marec 2012

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

Mestskou políciou boli kontaktovaní okolo bývajúci obyvatelia za účelom zistenia majiteľa vozidla zn. Trabant. Hliadka MsP zistila, že majiteľ vozidla je z Bratislavy. Za účelom riešenia prípadu – odpratanie vozidla z verejnej komunikácie, bol majiteľ predvolaný. Prípad je v štádiu riešenia.

Prajem pekný deň

Melušová Zuzana
MsÚ Šaľa
26. júl 2012

Anonymný užívateľ

Zmeny sedem mesiacov po podaní podnetu: Trabant je trocha posunutý, podpísaný majiteľom a má nový, letný strih. Keďže nemá osvedčenie o technickej kontrole, nemal by používať verejné komunikácie. V tomto prípade ide o nebezpečný odpad, hrozí znečistenie okolia ropnými látkami.
29. marec 2013

Anonymný užívateľ

Aktualizácia z marca 2013.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania