Plná ulica lístia

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený
meno
Tibor 12. novembra 2014

Dobry den.Chcem sa opytat kompetentnych,Ma mesto upratujucu catu?ak ano, dufam ze ich nasadi na ulicu Slnecna vo Veci,preto ze ako kazdy rok mame plnu ulicu listia zo stromov,ktore mesto odmieta vyriedit.Kazdych 1,5 metra je tu vysoky strom,ktore treba aj zrezat,To listie nam kazdy rok strpcuje zivot upchava kanalizaciu atd.
Dakujeme vopred za vyriesenie.

01. december 2014

Odpoveď samosprávy

Dňa 20.11.2014 bola ulica vyhrabaná.

Helena Kysučanová
Oddelenie stratégie a komunálnych činností
01. december 2014

Tibor

dakujeme
01. december 2014

Tibor

podnet mozete odstranit,vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.