Nefunkčné verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený
meno
Pavol Hornáček 21. februára 2012

Na ulici Fraňa Kráľa už tretí týždeň nefunguje pouličné osvetlenie od domu číslo 21 po kotolňu t.j. na polovici ulice.
Prosím odstrániť poruchu a informovať čo je príčinou tak dlho neodstránenej poruchy.

30. júl 2012

Odpoveď samosprávy

Dobry deň,

Verejne osvetlenie na ul. Fraňa Kráľa je funkčné

S pozdravom,

Melušová Zuzana
MsÚ Šaľa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.