Burina na stavbe

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 30. apríla 2012

Na stavbe medzi Tescom a ulicou Hollého je stavba zarastená vysokou burinou. Okrem toho, že mesto zarastené burinou nevyzerá veľmi príťažlivo, burina sa takto rozširuje aj do okolia, čím poškodzuje okolité trávniky a obťažuje alergikov. Žiadam, aby mesto postupovalo v zmysle VZN, teda vyzvalo majiteľa, aby burinu pokosil. Keďže to nie je vzdialené ani 100 metrov od sídla Mestskej Polície a burina tam je od minulého leta, domnievam sa, že mestskí policajti nie sú informovaní o svojich povinnostiach a preto si dovoľujem požiadať, aby boli všetci mestskí policajti poučení o svojich povinnostiach, medzi ktoré patrí aj kontrola zelene v meste, parkovania na zeleni a chodníkoch, alebo jazdy po chodníkoch (týka sa predchádzajúceho podnetu) . Na základe toho, že takéto plochy zarastené burinou sú po celej Šali (pozrite si ostatné moje podnety) sa možno tiež domnievať, že by o svojich povinnostiach mali byť poučení aj pracovníci referátu životného prostredia.

20. júl 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Pozemok vedľa Tesca je pokosený. Je prenajatý f. Big Burrel.

S pozdravom

Melušová Zuzana
MsÚ Šaľa

24. október 2013

Anonymný užívateľ

V septembri 2013 to bolo zarastené znova

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.