Traja veteráni sa vrátili

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 21. júna 2012

... a rozmnožili. Už viac ako mesiac sú na Murgašovej ulici na mieste, ktoré som ohlasoval minulý rok, štyri vraky áut. Zrejme "riešenie" v rámci priestupkového konania, o ktorom píše úradníčka mesta v predchádzajúcom podnete nebolo dostatočné. Dokonca sa tam vrátil jeden z pôvodných veteránov ( s namaľovanou značkou SA429AF). Všetko sú to vozidlá bez platnej EK/STK, teda nemajú čo hľadať ani na verejnej komunikácií a už vôbec nie na chodníku a verejnej zeleni. Takéto vozidlá môžu znečisťovať okolie únikom ropných látok , zrejme aj preto ich majieľ nemá na svojom pozemku, ale na verejnom.

24. september 2012

Odpoveď samosprávy

Dobry deň,

Prípad rieši MsP s majiteľom vozidiel. Odstavené vozidlá boli z miesta odstránené.

S pozdravom

Melušová Zuzana
MsÚ Šaľa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania