Nezakrytá jama na chodníku na moste

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. júla 2012

Na chodníku na moste je nezakrytá jama, hrozí tam nebezpečie zranenia. Ak pôjdete z Veče po pravej strane mosta, je to pod druhou lampou od násypu.

15. august 2012

Odpoveď samosprávy

Dobry deň,

Jama na chodníku na moste je zakrytá.

S pozdravom,
Melušová Zuzana
MsÚ Šaľa
t.č. 031 770 5981 kl. 121

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.