Dopravné značky

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Neriešený

policajti by mohli popri obchôdzke nahlasovať aj zničené dopr.značenia

17. september 2015

Braník

tie značky sú poškodené na celom území miesta nie len na Budovateľskej. Vajanského, pred pešou zónou atd..
30. september 2015

Anna

na konci zrekonštruovanej časti mesta sú osadene zátarasy a už jeden pilier je vyša týždňa vyvalený, trčia z neho aj nejaké káble, je to aj pod kamerou MsP , to nikoho z kompetentných neštve ? Ludia sú horší ako zver

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania