Novostavba

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený

Zaslal: Ferguson, 02. októbra 2015 Odoslané z mobilnej aplikácie

sa čaká kým sa nejaké dieťa nezraní, nebodaj nezabije elektrika ? kamery MsP su presne nad

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

Komunikáciu so samosprávou zverejníme na tomto mieste.

Aktualizácie podnetu

04. október 2015 Ferguson

závada odstrànená skôr ako vyšiel príspevok :-)

Diskusia

Žiadne komentáre

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.