Kamery MsP

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený

Zaslal: Renata, 25. januára 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

25.1.2016 7:52 citroen jumper SA984CD si to šinie krìžom cez pešiu zónu bez zastavenia pred "zeleny dom" a odtiaľ naspäť na Budovateľsku , zas len cez zàkaz a to všetko pod kamerou MsP , vzápätí z Budovateľskej peugeot partner cez zákaz do mesta

27. január 2016

Andreja

aj mne sa uze stalo ,že si tlačím kočík a auto na mňa v strede pešej zóny vytrubuje nech uhnem. Načo je nám pešia keď tam majú autá vjazd povolený
03. február 2016

Miroslav Martinček

Dobrý deň.
Vami spomínané vozidlá boli obsluhou kamerového systému zachytené a riadne zadokumentované. Následne boli na základe EČV zistení majitelia, ktorí budú predvolaní na MsP za účelom objasnenia a doriešenia priestupku.
S pozdravom
Miroslav Martinček
zástupca náčelníka MsP Šaľa
09. február 2016

Marek

platí ten zákaz aj preTaxi ??
09. február 2016

Marek

9.2.2016 cca 12:06

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.