Opustené auto

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený

Zaslal: Anna, 13. marca 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Uz nejaky ten týždeň stoji pri futbalovom štadióne opustený peugeot 607, nechýba nikomu ?

14. marec 2016

Mestská Polícia Šaľa

Dobrý deň.
Ďakujeme podnet. Preveríme či sa nejedná o kradnuté auto alebo nie je po ňom vyhlásené pátranie. S pozdravom. Peter Krokavec
29. marec 2016

Mestská Polícia Šaľa

Dobrý deň, majiteľ auta bol kontaktovaný MsP . Vozidlo sa v súčasnej dobe už na mieste nenachádza.
S pozdravom. Peter Krokavec

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.