Neplatná STK EK

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Neriešený

dlhšiu dobu nepojazdné auto bez platnej STK a EK , zaberá parkovacie miesto , vyutekajú z neho prevádzkové kvapaliny zdraviu a prirode škodlivé

14. apríl 2016

Jano

to je Bottova ulica nie ČSĽA
28. apríl 2016

Fero

je to na Bottovej ulici a zbitočne zaberá miesto , ktorých je málo , neplatná TK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania