Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Chýbajúci kontajner na papier

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený

Zaslal: Daniela Polláková, 18. novembra 2016

Dobrý deň, chcem sa opýtať, prečo nie je na začiatku Sládkovičovej ul., resp. ul. kpt. Jaroša kontajner na papier. Je tu 6 bytoviek po 8 bytov, spoločné kontajnery, ale chýba separácia papiera. Znamená to, že občania majú hádzať papier do komunálneho odpadu? Tak sa to tu pre chýbajúci kontajner deje.

Ďakujem za vysvetlenie alebo za vyriešenie tohto problemu.

Daniela P.

23. február 2017

Daniela Polláková

Dobrý deň, rada by som sa veľmi pekne poďakovala za to, že dnes ráno priviezli aj k našim bytovkám kontajner na papier. Potešilo ma, že mesto reaguje na žiadosti občanov. Moja otázka, resp. podnet tým bol vyriešený. Ešte raz ďakujem.

Daniela P.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.