Parkovanie v križovatke

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Neriešený

parkovanie v krizovatke nedodrzanych 5m od hranice križovatky

08. apríl 2013

gapatorino

tá Audina tam parkuje takmer každé ráno. MsP by sa tadiaľ mala častejšie prejsť
11. apríl 2013

Anonymný užívateľ

MsP chodí okolo denne (vídavam ich v noci) - rovnako, ako chodí okolo áut na konci Partizánskej, kde neostáva ani jeden 3m široký pruh, okolo zaparkovaných áut v križovatke a zároveň na chodníku pred ubytovňou pre bezdomovcov, podobne chodia okolo križovatky Partizánska x Okružná, kde niekedy stoja aj tri autá priamo v križovatke. Hlavne v noci (ale aj cez deň) býva na Okružnej tiež niekoľko áut zaparkovaných tak, že neostáva voľný ani jeden pruh široký tri metre (nie je to jednosmerka, takže ak neostanú voľné dva pruhy, nesmie sa tu parkovať vôbec). Policajti ich obchádzajú po chodníku tak ako ostatní - je to jednoduchšie ako zdvihnúť zadok zo sedadla a dohadovať sa s parkujúcimi, či nebodaj im dať pokutu. Veď je lepšie ostať s každým kamarát - najmä, ak výplatu dostanú rovnakú či sa starajú, alebo sa len vozia.
Raz som ich kvôli parkovaniu v križovatke (zároveň bol zablokovaný vchod do domu) zavolal - vodič sa vyhováral, že tam stojí len tri minúty - a aj napriek tomu, že policajtom to trvalo asi dvadsať minút, kým sem prišli, policajtka mu to "zožrala" a pomaly sa mu aj ospravdlňovala za to, že ich už za tie "tri minúty" stihli zavolať. Mimochodom, vtedy stáli v križovatke tri autá a policajti sa postavili - môžete hádať - kam inam, rovno medzi nich, tiež do križovatky...
22. máj 2013

Marek Franko

Riešenie vidím napríklad že na ulici Partizanska za firmou JGS je miesto asi pre 30-40 áut,ale žiaľ toto miesto je zarastene burinou,čiže spí,tak isto ako poslanci. Nie ty čo parkujú autá sú naivné,ale mesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania