Výtlky na ulici L. Novomeského

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Pri vjazde na sídlisko L.Novomeského z Hlavnej ulice sú už dlhšiu dobu dosť hlboké výtlky ktoré sa ťažko obchádzajú. Chcel by som poprosiť či by sa s tým dalo niečo urobiť. Už sa mi napriek tomu že o nich viem do nich podarilo pár krát dosť nepríjemne nabehnúť.

02. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Uvedená komunikácia je štátna cesta III. triedy a tie spravuje Slovenská správa ciest.

S pozdravom,
Melušová Zuzana
MsÚ Šaľa
02. máj 2013

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol preposlaný Slovenskej správe ciest.
08. máj 2013

Moni.J

na Nesporovej ulici rpi potravinach Jednota LUX sú velke vytlky a je ich strasne moc , neda sa oprava urgovat ? Vytlky sa vyfrezovali a su este horsie ako tie "original"

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania