Nepokosená burina pri štadióne vo Veči

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 17. decembra 2013

Pri štadióne je nepokosená burina. V minulosti na tom mieste vznikol požiar. Dá sa povedať, že aj vďaka nečinnosti mesta a MsP. Čakáte, kým to zhorí znova?

Pri plote záhradiek je niekoľko kubíkov odpadu, zarastených vegetáciou (sú to tie kopy vysoké asi 3 metre). Podľa záhradkárov to tam nahrnuli buď kolotočiari, alebo mesto, keď im pripravovalo terén. Teraz tam vyvážajú odpad aj záhradkári.

17. december 2013

inga

pocka sa na kolotocarov a zas sa to pokosi . V meste skapal pes

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania