Parkovanie na zeleni

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 17. decembra 2013

Pred dopravným ihriskom parkuje permanentne toto auto na tráve.

17. december 2013

inga

určite nejaký známi policajtov , postavím sa tsm ja tak mi daju papucu hneď večer
18. december 2013

bajlando

Msp presne vie koho nepokutovat
16. február 2014

Alica

Vážený pán Patek!
Prípad je vyriešený..... pokutu za nevhodné parkovanie som zaplatila!
28. február 2014

jonas

uz tam nieje tráva a parkuje tak kade kto
18. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pri oznamovaní zle parkujúcich vozidiel v záujme rýchlejšieho vyriešenia podnetu je lepšie ho oznámiť na t.č. 159. Vtedy vieme operatívne priestupok vyriešiť. Ak sa dočítame o zlom parkovaní na internetovom fóre s odstupom času alebo na druhý deň, často tam už uvedené vozidlo neparkuje. Vtedy sa vykonávajú častejšie obchôdzky v danej lokalite, zamerané na zlé parkovanie. V záujme rýchlejšieho vyriešenia podnetu je lepšie vec nahlásiť na t.č. 159

S pozdravom,

Peter Krokavec
náčelník MsP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania