Zvalená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený

už nejaký ten deň je vyvalená dopravná značka na Budovatelskej ulici. Každý deň ide okolo policia aj MsP a nikto si to ešte nevšimol ??

20. december 2013

Peter Krokavec

Ďakujem za podnet.
Dopravná značka na ul. Budovateľskej bola hliadkou MsP dňa 19.12.2013 uvedená do pôvodného stavu a príslušnému referátu Mestského úradu bolo nahlásené jej poškodenie v stĺpikovej časti.
S pozdravom
Peter Krokavec
30. december 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravná značka na ul. Budovateľskej bola hliadkou MsP dňa 19.12.2013 uvedená do pôvodného stavu a príslušnému referátu Mestského úradu bolo nahlásené jej poškodenie v stĺpikovej časti.

S pozdravom,
Melušová Zuzana
MsÚ Šaľa
10. február 2014

Mečiar

pod mostom od strany poľských činžiakov je tiež vyvalena značka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania