Zbytočná značka

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený

odkedy musia byť DZ aj na chodnikoch ? Dokonca medzi cestou a chodníkom je obrubník . Zbytočne vyhodené peniaze

12. február 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Projekt dopravného značenia bol vypracovaný dopravným projektantom a odsúhlasený dopravným inžinierom. Uvedený chodník je prispôsobený šírkovo a aj technicky prípadnému prejazdu zásobovacieho auta do kaštieľa. Pojazdný chodník slúži ako prístupová cesta ku kaštieľu a z toho dôvodu tam musí byť aj dopravné značenie. Zníženie cestných obrubníkov nebolo potrebné, nakoľko sa jedná iba o občasný prístup motorovým vozidlom do kaštieľa.

S pozdravom,

Melušová Zuzana
MsÚ Šaľa
12. február 2014

bèla

keďže sa jedná o občasné využitie tak je to určite zbytočne.
12. február 2014

packa

zakon 8/2009 , paragraf 52 odsek 2 hovorí , že iny účastník dopravy. ako chodec nesmie používať chodnik. Tolko o dopravných inzinieroch

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania