Kochanovská-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Sečovce

Vyriešený
meno
Lenka 13. júna 2023

Znečistenie detskeho domceka ľudskými výkalmi non stop. Ťažko sa 2r. Dieťatu vysvetluje, ze sa tam nemoze hrať, lebo je tam po kazde na*rane !
Po vyčistení, by nebolo na škodu, monitorovanie (pokutovanie) mestskou policiou, ked ju uz mame aby sa zabranilo opatovnemu znečisťovaniu.

21. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Na základe vyššie uvedených skutočností sme prijali zákonné opatrenia, ktoré sú zamerané na zistenie a odstránenie protiprávneho konania v mestskej časti Kochanovce, v ktorej sa nachádza aj Vami uvádzané detské ihrisko. V kontexte preventívnych opatrení sme posilnili výkon hliadok mestskej polície v tejto lokalite a v prípade zistenia porušenia verejného poriadku bude vec riešená v zmysle platnej legislatívy.
Zároveň sa obraciame na občanov ak sú svedkom proti právneho konania alebo porušovania verejného poriadku, aby pružne reagovali a ihneď privolali hliadku polície na bezplatnom tel. č. 159, alebo na bezplatnom telefónnom čísle 158. a zo strany príslušníkov MsP bude možné na oznam promptne zareagovať v zmysle ich zákonných oprávnení.
Mgr. Jindřich Sosna
poverený riadením MsP Sečovce

Mgr. Jindřich Sosna
poverený riadením MsP Sečovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.