Kosenie okolo garáži

Zodpovednosť za riešenie: Sečovce

V riešení
meno
Peter Domanič 20. septembra 2016

Chcem sa opýtať prečo mesto už dlhodobo nekosí okolo garáží na Štúrovej ulici. Možno poviete pozemok patrí ku garáži, ale keď tam je kopec garáži nevyužitých, ako keby nemali majiteľa tak neverím že mesto nemá tie dve deci benzínu aby to vykosili. A okrem toho tam ako je ten panel p. Skoromaslejovej, kde sa stretávajú asociáli a je po nich kopec odpadu a je to jej pozemok, tak mesto to kosí a vyhrabáva pravidelne.

22. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Domanič.

Ďakujeme za Váš podnet. Problém bol konzultovaný s povereným vedúcim Technických služieb mesta Sečovce, pánom J. Paulovčákom. Plochy, na ktoré ste upozornili sa nachádzajú vo vlastníctve súkromnej osoby, preto je ich úprava na pleciach majiteľa.

Bc. Milan Palfi
kultúrny referent
MsÚ Sečovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.