Na chodníku za obytným domom na obchodnej ulici visí kábel

Zodpovednosť za riešenie: Sečovce

V riešení
meno
Peter Čičatko 15. novembra 2016

Na chodníku za obytným domom na obchodnej ulici visí kábel od Materskej škôlky

15. november 2016

Odpoveď samosprávy

Vážený pán Čičatko,
ďakujeme za Váš podnet. Spadnuté káble v danej lokalite patria najskôr spoločnosti, ktorá prevádzkuje telekomunikačné služby alebo sa jedná o káblovú televíziu. Mesto Sečovce na danom mieste nemá žiadnu kabeláž.

Bc. Milan Palfi
kultúrny referent
MsÚ Sečovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania