Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: Sečovce

Vyriešený

Zaslal: Peter, 09. marca 2017

Pred istým časom bol v mestských novinách článok o tom ako si naši spoluobčania poupratovali v okolí svojich obydlí. Mali by po sebe poupratovať aj v meste. Som zvedavý ako sa k tomuto postaví mesto a technické sluzby.

14. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Pán Peter, ďakujeme za Váš podnet, ktorý sme začali riešiť. V najbližšom čase bude Technickými službami priestor vyprataný.

Bc. Palfi Milan
kultúrny referent
Mestský úrad Sečovce
17. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

neporiadok na celom úseku ulice Vysoká bol Technickými službami mesta Sečovce odstránený.

Tiež pripomínam, že komunikácie ako chodníky a cesta spravuje mesto, avšak brehy potoka má na starosti Správa povodia Bodrogu. Mesto vyčistilo brehy na vlastné náklady, ale do budúcnosti by bolo vhodné tieto znečistenia nahlasovať príslušnému orgánu.

Bc. Palfi Milan
kultúrny referent
Mestský úrad Sečovce
29. marec 2017

Peter

Opäť neporiadok

Fotené 28.03.2017 ráno. Opäť neporiadok po "separovaní odpadu" spoluobčanmi.
30. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dnes prebiehalo kosenie na ulici Vysokej v smere od autobudsovej zastávky. Pracovník Technických služieb ma informoval, že pri zbere pokosenej trávy by mali byť vyzberané aj odpadky. Situáciu budeme priebežne monitorovať.

Bc. Palfi Milan
Kultúrny referent
MsÚ Sečovce
02. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ako sme informovali, na danom úseku prebieha kosenie trávy a aj zber odpadkov. Priestor, ktorý ste nahlásili je vyprataný.

Bc. Palfi Milan
Kultúrny referent
MsÚ Sečovce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.