Nádherné centrum mesta

Zodpovednosť za riešenie: Sečovce

Vyriešený

Zaslal: LAKATOš, 06. novembra 2017

Ja len v krátkosti, to nikomu z vedenia mesta nevadí ten bordel??? Ved to je jak neleálna skládka. A nepíšte tu že to je súkromný pozemok, lebo aj keď je aj tak sa to dá poriešiť.

31. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastník na svoje náklady po výzve Mestského úradu a vyrúbení pokuty nahromadený odpad odstránil do 5 dní.
Prajem pekný deň.


MVDr. Jpzef Gamrát
Primátor mesta Sečovce
09. november 2018

Marek

Dobrý den
Čo tak s tou budovou niečo urobiť? Napr. zriadiť kancelárie, vrátiť predajne operátorov, vrátiť VÚB banku, upraviť zeleň a opraviť chodník. Ďakujem a prajem pekný deň.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.