Neosvetlená ulica

Zodpovednosť za riešenie: Sečovce

V riešení
meno
Katarína 26. januára 2018

Chcem podotknúť že na Obchodnej ulici za bytovkov ako je Materská škôlka a pred bytovkov ,niesú poriadní osvetlené lampy mesta Sečoviec. Lepšie povedané svieti každý druhý neón aj to na polovičke .

31. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Nahlásili sme to správcovi.
Prajem pekný deň.


MVDr. Jpzef Gamrát
primátor mesta Sečovce
31. január 2018

Katarína

Ďakujem za pozitívnu odpoveď
11. február 2019

Zuzana

Obchodná-osvetlenie-nefunkčné

Dobrý vecer, zaujimalo by ma do kedy bude pretrvavat problem s verejným osvetlenim. Nakolko vypadava dost casto momentalne ul. Obchodna. Pohybovat sa neskoro vecer a skoro rano je velmi "bezpene" ak sa niekomu nieco stane, kto bude za to zodpovedný???Tento problem pretrvava uz par rokov a vypadáva to dost casto!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.