Obchodná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Sečovce

V riešení
meno
Max 15. februára 2019

Dobrý deň,
chcel by som sa pekne opýtať, kedy sa začne riešiť problém s príjazdovou cestou k bytovkám na ul. Štúrová a Obchodná viď obrázok, cesta/chodník je v dezolátnom stave, je v takom stave že sa už nedá vyhnúť ani jednej diere. Bol by som rád aby sa pán primátor a zodpovedný skúsil prejsť autom touto cestou a pozrel sa na to. Taktiež mam otázku na priestor v zadu za Malackaničom kde sa zdržujú naši spoluobčania skoro každý deň a robia tam bordel, či sa tento pristor nedá vyriešiť ako priľahlé parkovisko v týmto bytovkám.
Ďakujem pekne.

14. máj 2019

Max

Poprosím Vás aspoň o vyjadrenie k problému, či sa v budúcnosti plánuje oprava tejto cesty....
Ďakujem...
15. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený úsek miestnej komunikácie nebol zaradený do finančného plánu v rozpočtovom roku 2019 na opravu a údržbu tejto cesty. Uvedený návrh môže byť predložený na riešenie v rozpočtovom roku 2020.

MVDr. Jozef Gamrát
11. jún 2019

Max

Ďakujem pekne za odpoveď, tak ako ja a väčšina ľudí čo tu býva, by uvítalo konečne normálnu príjazdovú cestu k panelákom,
tak dúfajme ze aspoň budúci rok to prehodnotíte a pozriete sa na to aj osobne lebo cesta je v dezolátnom stave.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.