Kpt.Jána Nálepku-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Sečovce

Neriešený
meno
Ján 21. júna 2019

Poškodená verejná zeleň,stromy,neudržiavanie trávnatej plochy ,šírenie burín a alergénov,Taktiež nefunguje mestský rozhlas pre občanov na rohu ulíc Kolárová-Kpt.Nálepku-nemá ho kto opraviť???

24. jún 2019

Max

na tie stromy sa vešajú "naši kamoši" z ulice kpt. Nalepku.....
09. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.