Kriky zastierajuce rozhlad na hlavnu cestu

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený

Zaslal: Matej Varga, 03. októbra 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

Chcel by som poziadat o upravu porastov pri ceste na ul. Frana Krala aj Safarikovej ul. Kriky od minulorocnej upravi podrastli a zaclanaju v rozhlade v krizovatkach z vedlajsej na hlavnu cestu.

09. október 2014

Odpoveď samosprávy

Kríky boli orezané.
Ďakujem.

Ing. Kolozsváriová Viera
ved. odboru údržby mesta a čistenia
MsU Senec

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.