Parkovanie v križovatke na dennej báze

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený
meno
Janka 04. septembra 2016

Dobrý deň,
Chcem upozorniť na dlhodobý problém s blokovaním premávky. Nakoľko som sa už obrátila na mesto a nedostala odpoveď, skúšam to prostredníctvom tohto portálu.
Na zábere je vidieť križovatku medzi ulicami Turecká – Hurbanova – Hurbanova, ktorá ústi do cesty prechádzajúcej parkoviskom za „Slnečným dvorom“ a „Heliosom“. Pod stromom vľavo parkujú dlhodobo autá, jedno, až dve (čierny voz na vozovke obr 1 a 2, inokedy býva tam, i pod stromom). Pri premávke je to problém, pretože blokujú križovatku a vzniká jednosmerná premávka, autá musia cúvať (obr 3). Vypuklý problém je najmä keď smetiari vynášajú odpad, to je už úplné kamikadze. Bolo by možné namaľovať žlté čiary, dať zákaz státia a zastavenia a pokutovať? Iný spôsob riešenia podľa mňa bohužiaľ neexistuje.

06. september 2016

Mato

Dobry den. A co tak poriadne opravit cele parkovisko (s rozsirenim parkovacej plochy), prilahle cesty a verejne osvetlenie v danej krizovatke a blizkom okoli? Dakujem
13. september 2016

Sencan

Toto je ulica? Sama diera, blato, rozbity beton... Udrzba zostala kde? Nechcelo by sa mesto vyjadrit k tomu, kedy da toto miesto do poriadku?
19. september 2016

Odpoveď samosprávy

Parkovanie, ako aj celková dopravná situácia v tejto lokalite bude riešená v rámci pripravovaného Generelu dopravy mesta Senec.

mesto Senec
19. september 2016

Janka

Dobrý deň a kde je možné vidieť predmetný dokument? A kedy je možné očakávať realizáciu? Totiž bývam na tejto ulici už 8 rokov a stále počúvam, že sa to bude riešiť, len neviem kedy. Vaša odpoveď je vyhýbavá, poprosím o upresnenie. Ďakujem, J.
18. október 2016

Core13

Dobry den, pridavam sa k ziadosti o informaciu, kedy a akym sposobom je mozne vidiet prip. diskutovat ci pripomienkovat spominany generel. Dakujem.
22. november 2016

Mesto Senec

V kritickom mieste boli osadene mechanické zábrany a zároveň boli sprístupnené nové parkovacie miesta, ktoré doteraz sa nemohli využívať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania