Výtlk na Trnavskej ul.

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený

Zaslal: Matej Varga, 30. októbra 2016

Na Trnavskej ul. v jazdnom pruhu v smere do mesta, pri križovatke Trnavská/Fraňa Krála /P -Kaufland je výtlk, ktorý sa kontinuálne zväčšuje, priemer cca 40 cm, pri odbáčaní z F. Krála na Trnavskú smerom do mesta mu nie je možné sa vyhnúť (vid. mapa, obrazok je ilustračný).

Prosím o opravu tohto výtlku
Ďakujem

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

23. november 2016 Odpoveď

K predmetnému podnetu bolo zvolané stretnutie na 2.11.2016 s cestným dozorom SSC Bratislava, ktorý nasledujúci deň zabezpečil opravu výtlku. Bolo konštatované, že pravdepodobne dochádza k podmývaniu cesty, čiže oprava nebude mať trvalý účinok. Bude potrebné rozkopať štátnu cestu za účelom zistenia pôvodu opakujúcej sa príčiny prepadávania cesty aj po niekoľkonásobnej oprave.

mesto Senec

15. december 2016 Odpoveď

Výtlk bol opravený.

mesto Senec

Diskusia

Peter: myslite ten zazracny vytlk, ktory opravia a o dva tyzdne je tam este vacsia diera? :)
Rado: Opätovne sa tam nachádza uvedený výtlk, kto nevie, zostáva prekvapený a vozidlá tiež dostávajú pekne zabrať. Trebalo by to dať dokopy.
Michal Liptak: Treba to hlavne označiť, pokiaľ sa to neopraví.
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.